O nás

Ženy na víně oficiálně vznikly 9. 2. 2017 založením stránky na Facebooku a tím se celý projekt odstartoval. Projekt Ženy na víně založily dvě kamarádky Ester a Lucie s jednou hlavní myšlenkou.

Je toho skutečně málo, s čím by si žena neporadila. Každý den zvládá být manželkou, milenkou, matkou, kamarádkou, kolegyní, třeba i šéfovou. Na ženy jsou obecně kladené vysoké nároky, protože se obecně ví, že to prostě zvládne. Zvládne, ale za jakou cenu? Není výjimkou, že jde žena až na hranici svých psychicko-fyzických možností, je vyčerpaná, pak nervózní a nevyzařuje ani tu “správou energii” svému okolí. Když si ovšem žena dokáže najít čas sama na sebe, odpočine si, tak pak čelí nástrahám života nejen mnohem úspěšněji, ale i s lepší náladou, energií a ta se šíří dál. Je tedy více, než prospěšné, aby okolí ženě dovolilo upustit páru. A to se výborně dělá u vína. Ať už s kamarádkou nebo jen tak s knihou. Když žena myslí i sama na sebe, není sobecká. Naopak může pak všem předat mnohem více. My, ženy, máme tendenci jet na hranu, ale není to tak dobře. Ani pro nás, ani pro okolí.

Skrze Facebook jsme začaly šířit nejen tuto základní myšlenku. Podílely jsme se o vtipné hlášky, poznatky ze života, inspirativní příspěvky, citáty, vtipy. Šíření lidskosti a pozitivní energie se ujala a v současné době vznikla široká komunita fanoušků. Ženy, muži, mladší, starší, z Čech, ze Slovenska i zahraničí. Celý projekt vznikl nezištně. Dokonce Ženy na víně vydaly charitativní víno. V roce 2018 se staly Ženy na víně oficiální značkou a světlo světa spatřily první limitované edice výrobků s touto značkou. A v tuto chvíli vznikla stránka, na které se právě nacházíte a čtete tyto řádky. Originální výrobky značky Žen na víně lze objednávat výhradně přes tento e-shop, nikde jinde originál neseženete. Tak mrkněte, co zrovna prodáváme. Ať už jste fanouškem Žen na víně či máte zálusk na vtipný dárek!

Ester a Lucie

 

Zpět do obchodu